1396/4/26 1668

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار در تاریخ ۸ تا ۱۱ مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی در ایران با رویکرد کشاورزی صنعتی

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم)


نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار در تاریخ ۸ تا ۱۱ مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره برساز رویداد پارس (BRP) با بیان این خبر گفت: نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار با حضور ۱۲۰ تولیدکننده در حوزه‌های ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، نهاده‌ها، سیستم‌های آبیاری، تجهیزات نوین بخش کشاورزی و خوراک و نهاده‌های مورد استفاده در صنعت دام و طیور، انجمن تولیدکنندگان تراکتور و کمباین، انجمن هوا و فضای ایران، انجمن تولیدکننده‌های فرآورده‌های زیستی و آلی ایران در تاریخ هشتم تا یازدهم مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.
 
حامد ایرانی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در سال‌های آینده در ابعاد بین‌المللی و با رویکرد صادرات به کشورهای حوزه نفوذ بازار صادرات ایران برگزار می‌شود، افزود: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه تأمین ماشین‌آلات کشاورزی و نیاز بازار داخلی، خدمات حوزه کشاورزی و صادرات به کشورهای منطقه است. وی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) مورد تأیید و حمایت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی است، عنوان کرد: این نمایشگاه با حضور نمایندگان ایرانی شرکت‌های خارجی بسیاری از کشورها نظیر آلمان ترکیه و هندوستان برگزار می‌شود.
 
مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره برساز رویداد پارس (BRP) با اشاره به انجام فعالیت‌های لازم به‌منظور آگاهی بخشی برای فعالان این بخش ادامه داد: برای برگزاری این نمایشگاه از دوهزار و ۲۰۰ شرکت مشاوره‌ای کشاورزی، مروجان، کشاورزان خبره و مطرح مناطق محلی کشور دعوت به عمل آمده است. ایرانی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی و فرآیندهای مربوط به مجوز و اجرایی نمایشگاه امسال دیر انجام شد، بیان کرد: از لحاظ بین‌المللی مشارکت خوبی برای دوره بعدی این نمایشگاه در سال آینده صورت گرفته و شرکت‌های خارجی به‌منظور تصمیم‌گیری و تخصیص بودجه برای حضور در این نمایشگاه در سال آینده به زمان نیاز دارند.
 
وی با اشاره به رویکرد صادراتی این نمایشگاه یادآور شد: از سفرا، نمایندگان، تجار و فعالان بخش کشاورزی ۵۵ کشور جهان نظیر عراق، ارمنستان و عراق برای حضور و بازدید از این نمایشگاه دعوت کردیم تا با تعامل و همکاری با شرکت‌های داخلی رشد و پیشرفت این بخش حاصل شود. ایرانی تأکید کرد: دوره‌های آموزشی توسط مرکز مکانیزاسیون، معاونت ترویج سازمان تحقیقات، آموزش وترویج کشاورزی و شرکت‌های اتماک در حال برنامه‌ریزی است که متقاضیان، صاحب‌نظران و محققان علاوه بر بازدید از این نمایشگاه، می‌توانند در این دوره‌های آموزشی شرکت داشته باشند. شرکت برساز رویداد پارس ازجمله شرکت‌های فعال در زمینه برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی و جذب مشارکت‌های خارجی برای نمایشگاه‌های سطح منطقه است و ارتباطات گسترده‌ای با مجموعه‌ها و نهادهای متولی نمایشگاه در سطح جهان دارد./
منبع
ایانا

نظر شما

پرطرفدارترین مطالب امروز

تازه های اگرونیک

برداشت ۲ هزار تُن «بِه» در نطنز

تخصیص ۳۶۰ هکتار از اراضی دیم تویسرکان به کشت گیاهان دارویی

الگوی کشت بین عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی همخوانی ایجاد می‌کند

۱۵ هکتار گلرنگ در لاشار کشت شد

یک تیر و دو نشان با جذب مهندسان کشاورزی

برآورد تولید ۴۰ کیلوگرم زعفران در فامنین

آغاز کشت قراردادی گندم و جو در اراضی کشت و صنعت مغان

آغاز برداشت کنجد در آغاز برداشت کنجد در خُنجخُنج

برداشت ۶۵۰ کیلوگرم زعفران از مزارع کاشان

پیشگیری از جنگل‌ زدایی با نوآوری

توزیع بیش از ۴۱ هزار تن کود شیمیایی بین کشت و صنعت‌های خوزستان

کشت قراردادی گندم در ۱۵ هزار هکتار از اراضی بوشهر

برداشت ۶۴۰ تن چای ترش در سیستان و بلوچستان

برداشت زیتون در ۷۰ درصد از باغات گیلان

کشت زیتون مقاوم به کم‌آبی در پژوهشگاه ژنتیک

پیش بینی برداشت ۴۴ هزار تن ذرت علوفه‌ای از مزارع سمنان

افزایش ۲ برابری تولید زیتون

توسعه کشاورزی در اراضی شیب‌دار آری یا خیر؟

کشت فراسرزمینی؛ فرصت یا تهدید؟

۱۴۱ واحد گلخانه خانگی در منطقه سیستان احداث می‌شود

آغاز برداشت محصولات گلخانه ای در جنوب استان کرمان

تولید زعفران و اشتغال بیش از ۱۰ هزار نفر در تایباد

۶۲۹ هزار هکتار از اراضی خوزستان به زیر کشت پاییزه می‌رود

تولید کودهای زیستی برای ارتقای سطح عملکرد کشاورزی در کشور

ایجاد اشتغال 5 هزار نفری با تولید محصولات گلخانه ای

اگرونیک در شبکه های اجتماعی