1396/4/26 1355

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار در تاریخ ۸ تا ۱۱ مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی در ایران با رویکرد کشاورزی صنعتی

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم)


نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار در تاریخ ۸ تا ۱۱ مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره برساز رویداد پارس (BRP) با بیان این خبر گفت: نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار با حضور ۱۲۰ تولیدکننده در حوزه‌های ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، نهاده‌ها، سیستم‌های آبیاری، تجهیزات نوین بخش کشاورزی و خوراک و نهاده‌های مورد استفاده در صنعت دام و طیور، انجمن تولیدکنندگان تراکتور و کمباین، انجمن هوا و فضای ایران، انجمن تولیدکننده‌های فرآورده‌های زیستی و آلی ایران در تاریخ هشتم تا یازدهم مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.
 
حامد ایرانی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در سال‌های آینده در ابعاد بین‌المللی و با رویکرد صادرات به کشورهای حوزه نفوذ بازار صادرات ایران برگزار می‌شود، افزود: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه تأمین ماشین‌آلات کشاورزی و نیاز بازار داخلی، خدمات حوزه کشاورزی و صادرات به کشورهای منطقه است. وی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) مورد تأیید و حمایت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی است، عنوان کرد: این نمایشگاه با حضور نمایندگان ایرانی شرکت‌های خارجی بسیاری از کشورها نظیر آلمان ترکیه و هندوستان برگزار می‌شود.
 
مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره برساز رویداد پارس (BRP) با اشاره به انجام فعالیت‌های لازم به‌منظور آگاهی بخشی برای فعالان این بخش ادامه داد: برای برگزاری این نمایشگاه از دوهزار و ۲۰۰ شرکت مشاوره‌ای کشاورزی، مروجان، کشاورزان خبره و مطرح مناطق محلی کشور دعوت به عمل آمده است. ایرانی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی و فرآیندهای مربوط به مجوز و اجرایی نمایشگاه امسال دیر انجام شد، بیان کرد: از لحاظ بین‌المللی مشارکت خوبی برای دوره بعدی این نمایشگاه در سال آینده صورت گرفته و شرکت‌های خارجی به‌منظور تصمیم‌گیری و تخصیص بودجه برای حضور در این نمایشگاه در سال آینده به زمان نیاز دارند.
 
وی با اشاره به رویکرد صادراتی این نمایشگاه یادآور شد: از سفرا، نمایندگان، تجار و فعالان بخش کشاورزی ۵۵ کشور جهان نظیر عراق، ارمنستان و عراق برای حضور و بازدید از این نمایشگاه دعوت کردیم تا با تعامل و همکاری با شرکت‌های داخلی رشد و پیشرفت این بخش حاصل شود. ایرانی تأکید کرد: دوره‌های آموزشی توسط مرکز مکانیزاسیون، معاونت ترویج سازمان تحقیقات، آموزش وترویج کشاورزی و شرکت‌های اتماک در حال برنامه‌ریزی است که متقاضیان، صاحب‌نظران و محققان علاوه بر بازدید از این نمایشگاه، می‌توانند در این دوره‌های آموزشی شرکت داشته باشند. شرکت برساز رویداد پارس ازجمله شرکت‌های فعال در زمینه برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی و جذب مشارکت‌های خارجی برای نمایشگاه‌های سطح منطقه است و ارتباطات گسترده‌ای با مجموعه‌ها و نهادهای متولی نمایشگاه در سطح جهان دارد./
منبع
ایانا

نظر شما

پرطرفدارترین مطالب امروز

تازه های اگرونیک

افزایش بیش از ۱۵ هزار تنی خرید گندم در رامشیر

بیش از هزار تن محصول از گلستان‌های گل محمدی لرستان برداشت می‌شود

پیش بینی برداشت ۱۷۰ تن توت فرنگی در رودبار

راهکار جهاد کشاورزی برای جلوگیری از سرمازدگی باغات گردو

دستیابی به نتایج خوب در زمینه پرورش گیاهان دارویی در استان مازندران

افزایش ۷ برابری مصرف کودهای فسفاته و پتاسه در کشور

پیش‌بینی برداشت ۷۰۰ تن گل‌محمدی در همدان

تولید سیستم آبیاری هوشمند برای حل مشکلات حوزه کشاورزی

نشاء مکانیزه برنج در ۴۵ درصد از شالیزارهای گیلان

توسعه سیستم های کشاورزی با تاکید بر نظام دانش و اطلاعات کشاورزی

"مزرعه زعفران شاهرود" مزرعه نوآور کشوری شد

آغاز برداشت زردآلو در سیستان و بلوچستان

راه‌اندازی بزرگترین نهالستان کشور در کشت و صنعت مغان

سیب پاک بدون باقیمانده سم و کود در مقیاس انبوه تولید شد

احداث ۵ شهرک گلخانه‌ای در گیلان

توسعه حوزه بذر و نهال با ایده‌های نوآورانه

توزیع نهال رایگان جهت اجرای پروژه‌های احیایی در جنوب کرمان

کشت مکانیزه ۱۰۰ درصد مزارع ذرت علوفه‌ای در تایباد

افتتاح و بهره برداری ۲ واحد فرآوری سیب زمینی در همدان

60 درصد کشت برنج مازندران به شکل مکانیزه است

آغاز برداشت مزارع گندم و کلزا در جیرفت

افزایش تولید و فروش بهار نارنج در گیلان

پیش بینی حدود ۲۰۰۰ تن تولید کلزا در خراسان شمالی

صرفه‌جویی ۱۰ میلیون مترمکعبی آب در کشاورزی یزد

گسترش کشت‌های گلخانه‌ای در نهاوند برای مقابله با خشک‌سالی

اگرونیک در شبکه های اجتماعی