1396/4/26 2207

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار در تاریخ ۸ تا ۱۱ مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی در ایران با رویکرد کشاورزی صنعتی

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم)


نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار در تاریخ ۸ تا ۱۱ مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره برساز رویداد پارس (BRP) با بیان این خبر گفت: نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) برای نخستین‌بار با حضور ۱۲۰ تولیدکننده در حوزه‌های ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، نهاده‌ها، سیستم‌های آبیاری، تجهیزات نوین بخش کشاورزی و خوراک و نهاده‌های مورد استفاده در صنعت دام و طیور، انجمن تولیدکنندگان تراکتور و کمباین، انجمن هوا و فضای ایران، انجمن تولیدکننده‌های فرآورده‌های زیستی و آلی ایران در تاریخ هشتم تا یازدهم مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.
 
حامد ایرانی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در سال‌های آینده در ابعاد بین‌المللی و با رویکرد صادرات به کشورهای حوزه نفوذ بازار صادرات ایران برگزار می‌شود، افزود: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه تأمین ماشین‌آلات کشاورزی و نیاز بازار داخلی، خدمات حوزه کشاورزی و صادرات به کشورهای منطقه است. وی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی (اتماک - آیفارم) مورد تأیید و حمایت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی است، عنوان کرد: این نمایشگاه با حضور نمایندگان ایرانی شرکت‌های خارجی بسیاری از کشورها نظیر آلمان ترکیه و هندوستان برگزار می‌شود.
 
مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره برساز رویداد پارس (BRP) با اشاره به انجام فعالیت‌های لازم به‌منظور آگاهی بخشی برای فعالان این بخش ادامه داد: برای برگزاری این نمایشگاه از دوهزار و ۲۰۰ شرکت مشاوره‌ای کشاورزی، مروجان، کشاورزان خبره و مطرح مناطق محلی کشور دعوت به عمل آمده است. ایرانی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی و فرآیندهای مربوط به مجوز و اجرایی نمایشگاه امسال دیر انجام شد، بیان کرد: از لحاظ بین‌المللی مشارکت خوبی برای دوره بعدی این نمایشگاه در سال آینده صورت گرفته و شرکت‌های خارجی به‌منظور تصمیم‌گیری و تخصیص بودجه برای حضور در این نمایشگاه در سال آینده به زمان نیاز دارند.
 
وی با اشاره به رویکرد صادراتی این نمایشگاه یادآور شد: از سفرا، نمایندگان، تجار و فعالان بخش کشاورزی ۵۵ کشور جهان نظیر عراق، ارمنستان و عراق برای حضور و بازدید از این نمایشگاه دعوت کردیم تا با تعامل و همکاری با شرکت‌های داخلی رشد و پیشرفت این بخش حاصل شود. ایرانی تأکید کرد: دوره‌های آموزشی توسط مرکز مکانیزاسیون، معاونت ترویج سازمان تحقیقات، آموزش وترویج کشاورزی و شرکت‌های اتماک در حال برنامه‌ریزی است که متقاضیان، صاحب‌نظران و محققان علاوه بر بازدید از این نمایشگاه، می‌توانند در این دوره‌های آموزشی شرکت داشته باشند. شرکت برساز رویداد پارس ازجمله شرکت‌های فعال در زمینه برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی و جذب مشارکت‌های خارجی برای نمایشگاه‌های سطح منطقه است و ارتباطات گسترده‌ای با مجموعه‌ها و نهادهای متولی نمایشگاه در سطح جهان دارد./
منبع
ایانا

نظر شما

پرطرفدارترین مطالب امروز

تازه های اگرونیک

دانشگاه تهران در جمع ۳ مرکز دانشگاهی برتر دنیا در تولید علم حوزه کشاورزی محیط‌های کنترل‌شده

تاکنون بیش از ۴۵۰ گلخانه و باغ استان یزد شناسنامه‌دار شده‌اند

پیش‌بینی ۷‌ هزار میلیارد تومان اعتبار برای طرح آبیاری و زهکشی غرب و شمال‌غرب کشور

کسب درآمد با رام کردن تمشک‌های وحشی در گلستان

آموزش، زیربنای استفاده کشاورزان از سیستم‌های آبیاری نوین

برداشت برنج از ۵۵ درصد اراضی شالیکاری گیلان

آموزش و ترویج مهم‌ترین برنامه جهاد کشاورزی

کاهش اثرات تنش آبی در محصولات کشاورزی

خسارت ۲۵ درصدی علف‌های هرز به محصولات کشاورزی

پاییز امسال ۳۸ هزار هکتار از زمین های کشاورزی سیستان و بلوچستان به زیر کشت گندم می‌رود

کشاورزان در ساعات اوج گرما آبیاری نکنند

۴۰۲ هکتار گلرنگ در لرستان کشت شده است

امسال بیش از ۷۰ هزار تن پسته در رفسنجان برداشت می‌شود

دانه‌های روغنی کاملینا از کشاورزان خراسان شمالی خرید تضمینی می‌شود

مازاد تولید شالیکاران گلستانی خریداری می‌شود

تامین آب ۲۲ هزار هکتار زمین کشاورزی از طریق سدهای خراسان شمالی

کشاورزان از آتش زدن بقایای گیاهان خودداری کنند

تعجیل در برداشت برنج ممنوع

آسیای میانه و روسیه خریدار محصولات گلخانه‌ای هرمزگان

بررسی مستندی درباره فروچاله‌ها

تجهیز ۵۷ هزار هکتار از اراضی لرستان به سیستم آبیاری نوین

شناسایی ۴۷٠ گونه گیاهان دارویی در آذربایجان غربی

در پی ساماندهی فارغ‌التحصیلان جویای کارِ کشاورزی هستیم

پیش‎‌بینی برداشت ۵۰ هزار تن هلو از باغات چهارمحال و بختیاری

«کشاورزی حفاظتی » بهترین راه برای صرفه جویی آب و انرژی

اگرونیک در شبکه های اجتماعی